środa, 30 listopada 2011

Prawie już grudzień....

Kto z Was filcuje ten wie z pewnością jak czas szybko upływa przy układaniu,głaskaniu i turlaniu.Ostatnio mam wrażenie ,że wraz z filcowaniem szali,czapek i mitenek ,filcuje mi się także czas .Doba wyjątkowo  krótka się zrobiła a i wieczory czy noce upływają mi ostatnio jak by były krótką chwilką .Na blogu powstały zaległości ,a szereg zdjęć z wykonanych prac czeka na obróbkę w kolejce. Cześć prac wcale nie została obfocona  i już nie będzie.Mam nadzieję,że wkrótce nadrobię wszystkie powstałe zaległości i post o tym co nadziałałam będzie dłuuuuuuugi. To niebawem a dzisiaj pragnę zdać krótką fotograficzną relację z warsztatów listopadowych, które odbyły się w Muzeum Narodowym w Szczecinie a także przedstawić grafik zbliżających się spotkań grudniowych.

Plan spotkań na grudzień:

2.XII ,16.XII  piątek    godz 17-20
4.XII, 18.XII  niedziela godz.10-13

Zapraszam serdecznie na wspólne filcowanie i naukę robienia,korali,broszek,dredów oraz kwiatów.
Te osoby które  uczestniczyły w zajęciach z pewnością przygotują już na nadchodzące święta , własnoręcznie wykonane   upominki dla swoich bliskich i przyjaciół .
Oto nasza grupa  wykonująca wybraną przez siebie biżuterię ,podczas  ostatniego piątkowego spotkania.Były korale,były naszyjniki z dredów i kwiaty
A oto efekty końcowe tego pracowitego popołudnia 
To było bardzo miłe i pracowite popołudnie . Większość uczestniczących osób  miała w tym dniu swoje pierwsze spotkanie z filcem ,ale były także osoby które już wcześniej obcowały  z czesanką. Miałam okazję i przyjemność poznać  dwie nasze bardzo sympatyczne blogowe koleżanki , Agnieszkę  z  http://slonecznikinaniebie.blogspot.com/   i  Agnieszkę z  http://filc-owanie.blogspot.com/  Obie Agnieszki robiły trójwarstwowego kwiatka broszkę.                
Jeszcze raz   dziękuję wszystkim uczestnikom i pozdrawiam wszystkich bardzo,bardzo serdecznie.

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie tez czas sie "filcuje" odkad zabralam sie za nauke filcowania.Pomagaja mi w tym swietne blogi
  "filowniczek" ale fajnie byloby pofilcowac
  w grupie. Pewnie jest wesolo na takich potkaniach.
  Sciskam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspólne filcowanie to jest to-sama przyjemność:)Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj Haniu. Jeszcze raz dziękuję za miłe filcowanie:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. ...było sympatycznie, inspirująco i przede wszystkim filcowo. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą atmosferę na warsztatach. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Grażynka,Diana ,rzeczywiście tak jest,że wspólne filcowanie to wielka frajda i przyjemność.Bardzo lubię te spotkania ,czas pomyka w oka mgnieniu,inspiracje wzajemne ,wymyślanie ,spotykanie fajnych ludzi ,super .Może kiedyś i nam uda się spotkać na takim wspólnym ,fajnym tworzeniu?,pozdrawiam bardzo serdecznie:)

  Agnieszka,Agulla ,świetnie i ja bardzo się cieszę,że mogłyśmy się spotkać , poznać i razem coś pofilcowac.Spotkania wciąż trwają ,więc może jeszcze uda nam się spotkać i skorzystać z tej okazji do wspólnego czarowania czesanki.Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne rzeczy robisz, Haniu. Podziwiam talent. :)

  Maria Dobrowolska, Warszawa

  OdpowiedzUsuń
 8. Majka witaj:)))Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam niezwykle serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.Miłego dnia:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...