sobota, 18 czerwca 2011

szal w kolorze dojrzałej maliny

Tym razem szal w intensywnych barwach dojrzałej maliny.Rozszerzony i zaokrąglony na końcach  kształt szala pozwolił na ekspozycję trzech sporych kwiatów na każdym końcu i jednego  po środku szala.Będzie dodatkiem do  sukienki  o prostym fasonie,jednolitej kolorystyce, która także jest  koloru dojrzałej maliny.Czarne buty i torebka dopełnią całości.Mój aparat fotograficzny nie zbyt lubi ten kolor,ponieważ na zdjęciach wychodzi zbyt jasny i zbyt jaskrawy.W rzeczywistości jest to odcień bardziej głęboki o spokojniejszej tonacji,chociaż żywy i bardzo twarzowy. Całość założy Mama  Panny Młodej na uroczystościach weselnych. Będzie bardzo szal/ł/owy ślub :))))                                Pozdrawiam ciepło tym bardziej, że mamy dzisiaj dzień pochmurny i deszczowy

10 komentarzy:

 1. Piękna ta etola. Zdjęcia zupełnie nie oddają jej uroku.
  Mama Panny Młodej będzie pięknie się prezentowała, a jej zadowolenie i szczęście będzie również Twoim udziałem na pewno.

  Uściski!
  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. powiem krótko - cud malina:)
  kolory takie , ze aż ciepło na sercu się robi- to dobrze wróży ceremonii zaślubin:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Za każdym razem,gdy pokazujesz coś nowego wołam męża,żeby zobaczył jakie cuda można stworzyć z filcu i to własnymi rączkami.Piszę to dlatego ,ze mój mąż do wylewnych nie należy,a zawsze wypowiada pod adresem Twojej twórczości wiele ciepłych słów-tak jak i ja!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Głupio pisać, jak zwykle piękny, ale to szczera prawda. Wesele będzie filcowe. Gratuluję zamówień.

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz talent kochana:)
  asia
  http://asia-filc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam Dziewczyny za odwiedziny i za te wszystkie bardzo miłe słowa ,pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie , życząc twórczego i miłego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pod wielkim wrażeniem wszystkich Twoich prac, są piękne!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Saba cieszę się że mnie odwiedziłaś i bardzo dziękuję za uznanie:)W przygotowaniu są kolejne prace dlatego zapraszam niebawem :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny ten szal. Bardzo, bardzo mi sie podoba, zwłaszcza, że ostatnio mam fazę na maki :) Oby więcej takich kolorowych wytworów!

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj Igoria,cieszę się ,że mnie odwiedziłaś,dziękuję za miłe słowa,a Twoje maki są piękne i wciąż mam je przed oczami,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.Miłego dnia:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...