piątek, 18 maja 2012

VII Europejska Noc Muzeów

Witajcie  po dłuższej przerwie,po zbyt długiej przerwie.Wiele się dzieje i dzieje się tak szybko,że czasu  starcza mi  ostatnio jedynie na gromadzenie zdjęć ale już nie na ich obróbkę. Dziękuję wszystkim za to, że zaglądacie do mnie i ja zaglądam też na Wasze blogi  chociaż przeważnie wpadam tylko na małą chwilkę i sporadycznie zostawiam komentarz.Myślę jednak,że już niedługo wszystko się unormuje i będę znowu w naszym blogowym świecie częstym i czynnym  gościem.Materiału nazbierałam całkiem sporo i postaram się go uzupełniać jak tylko  będzie  wolniejsza chwilka.Absorbuje mnie ostatnio w dużym stopniu pracownia rękodzieła którą tworzę od podstaw przy  Fundacji "Akademia Edukacyjna" na Prawobrzeżu Szczecina Dużo pracy ale i dużo radości  sprawia mi to że powstaje  miejsce w którym będę mogła tworzyć ,kolejne miejsce gdzie chętne osoby będą mogły zobaczyć , poznać i spróbować różnych technik rękodzieła i różnorodnej twórczości. Królować będzie oczywiście filc ale nie tylko:)Pierwsze próby nowych technik są za mną .W ramach zapoznawania się z techniką decoupage zrobiłam zawieszkę na drzwi pracowni.

                                          Czy  zawieszka może być? 
Pracownia nie ma jeszcze swojej nazwy ,ale prace nad nazwą trwają.

Bardzo przypadł mi do gustu  klimat w stylu vintage a oczarowały zdjęcia ze strony internetowej  http://inspirationlane.tumblr.com/ .Cudowne zdjęcia ,cudowna muzyka ,cudowny klimat,warto tam zajrzeć i rozkoszować się niekończącą się prezentacją fotografii.

Jutro jak zapewne większość osób wie ,we wszystkich miastach w Polsce i w Europie , trwać będzie VII Europejska Noc Muzeów. Drzwi otwarte dla wszystkich odwiedzających do późnych godzin nocnych i mnóstwo różnych atrakcji. O szczecińskich obchodach,programie i planowanych atrakcjach można dowiedzieć się więcej  na stronie  www.muzeum.szczecin.pl lub www.wieszcodobre.pl .


 I ja mam zaszczyt  gościć ze swoimi filcami  w  Muzeum Narodowym w Szczecinie na Wałach 
Chrobrego.Jeśli ktoś planuje jutro swoją  trasę zwiedzania muzeów, zapraszam także do mojego kącika w holu głównym na I piętrze.Miło mi będzie spotkać bratnie dusze:)))

            a takie słodkie kwiatki cieszą nasze oczy na działce


 Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego, pełnego atrakcji weekendu:)


2 komentarze:

  1. Takze tutaj mielismy obchodzic dzien muzeow. Zostal jednak odwolany w zwiazku z zamachem bombowym na szkole, w ktorym zginela 16 dziewczyna
    i pare innych zostalo ciezko rannych.Odwolano wszystkie imprezy na znak zaloby.

    OdpowiedzUsuń
  2. Az trudno wyrazić oburzenie na takie akty zdesperowanych osób ,kiedy giną przypadkowi, niewinni ludzie a w szczególności na dzieci.Bardzo współczuję ich rodzinom,pozdrawiam Grażynko

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.Miłego dnia:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...